Celotáborové hry

Táborová hra 2023 - Škola čar a kouzel v Bradavicích

Mudlové z celé země dostanou jedinečnou šanci nahlédnout / proniknout do tajemného světa čar a kouzel a zúčastnit se nejvýznamější události roku 2023.

Škola čar a kouzel v Bradavicích se totiž rozhodla uspořádat turnaj kouzelnických škol.

Přes nástupiště 9 a 3/4 se dostaneš do Bradavic, kde už čeká moudrý klobouk, aby tě mohl zařadit do jedné z kouzelnických škol.

Nelehké úkoly, které jsou součástí turnaje, prověří nejen tvé odhodlání, ale i skryté schopnosti a dovednosti. Pomůžeš týmu své školy vyhrát famfrpálový zápas, máš vlohy pro lektvary, nebo se spíš postaráš o kouzelné tvory? Všechno se počítá! V průběhu turnaje totiž budou body přiřazovány nejen za turnajové úkoly, ale každý žák může své škole přispět i body získanými za mimořádnou aktivitu. 

Na konci soutěžního zápolení se úkaže, která ze škol se může pyšnit titulem "NEJLEPŠÍ KOUZELNICKÁ ŠKOLA SVĚTA 2023".

Pokud se chceš stát součástí tohoto magického světa, neváhej a dej nám o tom vědět zasláním přihlášky. Sova se zvacím dopisem je už připravena!

Táborová hra 2022

Mexický multimiliardář Pablo Arrendajo se rozhodl rozdat část svého bohatství týmům, které se zúčastní jeho netradičního závodu kolem světa - Miliónového závodu.

Všichni přihlášení jednotlivci k závodu se na začátku sejdou v Mexiku, kde budou Pablovými asistenty pod vedením Yardelina rozděleni do týmů, ve kterých budou plnit často nelehké úkoly a výzvy, které jim mexický boss připravil v různých zemích na všech kontinentech naší planety.

V průběhu celého závodu bude Pablo (či jeho asistenti) týmy postupně odměňovat a zároveň jim prozrazovat další destinace, aby mohly pokračovat v závodu.

Na konci celé série soutěží si Pablo pozve všechny soupeřící týmy zpět do Mexika, aby jim dal možnost získané jmění směnit a užít si dle vlastní libosti.

Video výzva: