Oznámení a novinky

Poslední informace před odjezdem 2022

Fidel

Vážení rodiče a táborníci,

blíží se nám začátek letních prázdnin 2022 a to je ten správný čas pro podání nejdůležitějších informací.


  • Příjezd i odjezd z tábora je individuální. Příjezd dětí je vždy v den začátku běhu v čase, který vám bude napsán v samostatném emailu nejpozději 7 dní před táborem (v rozsahu 12-18h) (ani o minutu dřív :-))) ), odjezd v den ukončení mezi 9-11 hodinou (Jak se k nám dostanete?). Moc vás prosíme o dodržení času, který vám bude v emailu napsán.
  • Při příjmu dítěte na tábor bude vybírán doplatek (kdo zvolil formu zálohové platby), kopie průkazky zdravotní pojišťovny, bezinfekčnost, plnou moc (dodatek e-přihlášky - 1.běh , 3. běh, 4.běh )  a dítě bude procházet zdravotním filtrem - dejte si pozor zejména na výskyt pedikulózy (zavšivení) a zkontrolujte dětem hlavy. Děti u kterých bude odhalen výskyt hníd/vší nebudou přijaty na tábor!
  • Veškeré léky je nutné dle zákona odevzdat při příjmu naším zdravotníkům. (týká se též Ibalginů, fenistilů, nosních a očních kapek, prášků na alergii atd.) - mějte je tedy připravené k odevzdání.
  • návštěvy rodičů s ohledem na hladký průběh tábora možné nejsou, využijte prosím pohledy, balíky, případně možnost dovezení věcí a předání pracovníkům tábora, které je následně předají dětem.
  • Ještě jednou pro pořádek: Děti s odhaleným výskytem vší/hníd NEBUDOU PŘIJATY na tábor.
  • Doporučujeme děti vybavit kapesným, průměrně mají děti 400-600,-Kč - v táboře je Bar "U Speedy Gonzálese", kde si mohou po obědě zakoupit nějaké ňaminy. Navíc se budeme fotografovat - fotky nejsou povinné, ale doporučujeme jako památku na náš tábor. Děláme 3 typy fotek - oddílová, celotáborová a fotka vedoucích. Každá jednotlivá fotka je za 30,-Kč
  • Stravování začíná večeří (v den příjezdu - ovšem máme připravenou dopolední svačinu pro ty, kteří přijedou již po poledni) a končí snídaní (v den odjezdu).


 

Další informace najdete na našem webu, např. Často kladené dotazy

Termíny běhů a CTH 2022

Fidel

Vážení rodiče a kamarádi,

právě jsme zveřejnili celotáborovu hru a též termíny běhů na léto 2022 - najdete je v sekci Celotáborová hra nebo Termíny a příhláška

A pozor pozor, stejně jako loni se nám podařilo udělat 1.běh delší než jiné běhy :-)

Přihlášky se automaticky spustí přesně na Nový rok 2022 - přesně vteřinu po půlnoci, s ohledem na letošní smršť přihlášek, kdy jsme měli totálně obsazeno již v únoru, vám doporučujeme, abyste přihlášku zaslali co nejdříve to půjde.