Oznámení a novinky

Termíny běhů 2020

Fidel

Vážení rodiče a kamarádi,

právě jsme zveřejnili termíny běhů na léto 2020 - najdete je v sekci Termíny a příhláška

Přihlášky se automaticky spustí přesně na Nový rok 2020 - přesně vteřinu po půlnoci, s ohledem na letošní smršť přihlášek, kdy jsme měli totálně obsazeno již v únoru, vám doporučujeme, abyste přihlášku zaslali co nejdříve to půjde.

Informace před 4.během

Fidel

Vážení rodiče a táborníci,

blíží se nám začátek 4.běhu LDT Mexiko 2019 a rádi bychom vám zde napsali základní informace.

V případě, že nebudete mít vyplněné potvrzení od lékaře či bezinfekčnost (dítě nepřišlo do styku s infikovanou osobou, nemá nařízenou karanténu, netrpí akutními průjmy, teplotami aj.), tak nebude dítě na tábor přijato.

  • Příjezd i odjezd z tábora je individuální. Příjezd dětí je vždy v den začátku běhu mezi 13-15 hodinou (ani o minutu dřív :-))) ), odjezd v den ukončení mezi 9-11 hodinou (Jak se k nám dostanete?)
  • Při příjmu dítěte na tábor bude vybírán doplatek (kdo zvolil formu zálohové platby), kopie průkazky zdravotní pojišťovny, bezinfekčnost, potvrzení od doktora, plnou moc (dodatek e-přihlášky - 4.běh ) a dítě bude procházet zdravotním filtrem - dejte si pozor zejména na výskyt pedikulózy (zavšivení) a zkontrolujte dětem hlavy. Děti u kterých bude odhalen výskyt hníd/vší nebudou přijaty na tábor!
  • Veškeré léky je nutné dle zákona odevzdat při příjmu naším zdravotníkům. (týká se též Ibalginů, fenistilů, nosních a očních kapek, prášků na alergii atd.) - mějte je tedy připravené k odevzdání.
  • Ještě jednou pro pořádek: Děti s odhaleným výskytem vší/hníd NEBUDOU PŘIJATY na tábor.
  • Doporučujeme děti vybavit kapesným, průměrně mají děti 400-600,-Kč - v táboře je Bar "U Speedy Gonzálese", kde si mohou po obědě a po večeři zakoupit nějaké ňaminy (vč. zmrzliny a točené kofoly/malinovky) a minimálně jednou jde oddíl na výlet do města. Navíc se budeme fotografovat - fotky nejsou povinné, ale doporučujeme jako památku na náš tábor. Děláme 3 typy fotek - oddílová, celotáborová a fotka vedoucích. Každá jednotlivá fotka je za 35,-Kč
  • Stravování začíná večeří (v den příjezdu) a končí snídaní (v den odjezdu)
  • Děti je možné s ohledem na letošní téma "Rytíři" vybavit různými doplňky či přímo kostýmy aj.- určitě se zužitkují.


 

Další informace najdete na našem webu, např. Často kladené dotazy