Mexiko pokec

Lenickaaa

Ach... jak mi ten tabor moc chybi strasne moc se tesim na pristi tok zase pojedu!

Odpovědět

everle 123

ahoj jsi to ti mexiko

Kájinka

ahoj jj je to Mexiko

Odpovědět

Kájinka

Ahojte..... letos byl tábor mega užitý doufám že se příští rok tam uvidíme všichni. Jinak zdravím všechny vedoucí..... a jinak jak jde škola??

Kájinka

Jinak mi všichni mega moc chybíte a těším se na příští rok....

Odpovědět

Lenka

Zdravím,dcera Pavla Novotná zapomněla na 3 běhu v chatce číslo 26. deku s obrázky koní a plyšáka bílého zajíčka,pokud ho někdo našel byla bych ráda kdyby se vrátil děkuji Lenka N.

Odpovědět

debílek=/

te tabor je hrozny

Terezka

Seš normální?!! Tenhle tábor je nejlepší věc, která mě v životě potkala! Ty, nějakej stupidní debílku máš asi v hlavě červotoče, který ti vyžral všechny normálně fungující buňky, protože bys jinak věděl, že tenhle tábor je nejvíc nejlepší. Beztak si na Mexiku ani nebyl, protože tohle nemůže napsat člověk, který tam byl a má alespoň jednociferné IQ. Běž si tyhle nesmyslný bullshity psát někam, kde jsou negramoti jako ty, aby tyhle žvásty nemuseli číst normální lidi . Zatím jediné, co tady je hrozné, je ta tvoje nechutná, nepravdivá zpráva, kterou si beztak četl při reakci na sebe. Opovaž se sem ještě někdy nějaký hejt napsat! Kdyby nějaká konstruktivní kritika pochopim, ale tohle je dost přes čáru. To, že se ti něco nelíbí nezní moc jako problém tady táboru. Ještě k tomu si nenapsal co je tak ,,hrozného", takže jsi jen největší ubožák. A tvoje gramatika bych se styděla!! Tady na táboře je skvělé absolutně všechno! Děti, oddíláci, prákoši, hlavárna, diskotéky, programy, jídlo, mexilipiády, však táborový lásky a tak. Takže drž pÍ++. Tyhle věci už pls někam nepiš, nikoho nezajímají. Mějte krásný den! :))

Sluníčko

Vzkaz pro přezdívku debílek! Milý zlatý, tak tento tábor je úplně top, jak vedoucí, tak i ostatní jsou vážně, vážně, vážně super. Za mě mají účtu a klobouk dolů, zvládnou toho opravdu hodně. Jen tak dál těšíme se příští rok ????????????????

Odpovědět