Mexiko pokec

T????

I když krátký tak úžasný 3.beh 2019! A věřím, že příští rok ho dojedeme až do konce!! Skvělý tábor❤️

Múra

Nechápu co bylo na prozvraceném 3 běhu tak úžasného. Syn se z toho léčil ještě týden poté.

pavla

Dobrý den, už jenom ta vaše přezdívka odpovídá vaší reakci. Některé "věci" prostě neovlivníte. Moje dcera jezdí na tábor už 5 let (1. běh). I kdyby se na 1. běhu stalo to co na třetím, tak vždycky budu mít tento tábor spojený hlavně s tím, že se mi vrátila maximálně spokojená a ráda tam zase za rok pojede. P.

Múra

Milá Pavlo,kdyby Vaše dcera prožila to co náš syn letos, určitě by ani vy ani ona spokojená nebyla. Nebo myslíte že by se jí líbil týden průjmování a zvracení místo běhání venku???? Jestli ano jste za mne minimálně nadčlověk. :-)

T

Dobrý den Muro, já osobně jsem si to prožila také týden tam a poté týden v nemocnici. Ovšem každý z nás ví že tábor toto neovlivní!!!!! Své dítě tam znovu neposílejte, ale my co to tam máme rádi pojedeme s radostí znovu! :)

Múra

Dobrý den nebojte nepošlu. Vám přeji hladký průběh bez následného pobytu v nemocnici. Nejdražší týden pobytu na LDT se Vám snad již opakovat nebude.

Odpovědět

Gamer

Ahoj, vím že to vsechny mrzí co se stalo na táboře (3.běh). Ale tím zvracenim a prujmem jsem si prošel taky a toto mne přesvědčuje že už na tento tábor nikdy nepojedu.

Odpovědět

Kuli

Posíláme s Miriamkou pozdrav všem taborníkům a úžasnému personálu tábora ???? snad se brzy uvidíme Vaše Kuli

Odpovědět

Zvědavka

My s kamarádkami jsme domluvené, že spolu budeme na chatce a v oddíle. Jedna holka však jednu znás napsala do přihlášky. Bude tato holka s námi v chatce a v oddílu nebo ne?

Yarde (hlavárna)

Ahoj Zvědavko. Pokud chceš být s někým na chatce, tak musí být v přihlášce vyplněno v kolonce kamarád jméno konkrétního kamaráda. Ale to není všechno. I ten kamarád musí mít v přihlášce (v té samé kolonce) zase naopak vyplněno tvé jméno. Pak víme, že jste se opravdu domluvili a chcete být ubytováni skutečně spolu :-)

Zvědavka

Takže pokud jsem tam nenapsala já ji tak semnou nebude?

Křečoun

Ano, nebude

Fidel (hlavárna)

Není to ovšem jednoznačné, protože i když nebude napsáni navzájem, tak náhoda může nastat a vlastně spolu budete

Odpovědět

Danča

Ahoj Yardo, i přesto že se třetí běh moc nevydařil hrozně se mi tam s vámi všemi líbilo a příští rok snad vše výjde a uvidíme se zas. Moc pozdravuj Kiki až jí zas uvidíš a vyřiď jí, že to byla úžasná oddílačka a že, se mi stýská a že se těším až jí zas uvidím jinak hodně štěstí na čtvrtém běhu.

Yarde (hlavárna)

Ahoj Dančo. Moc děkujeme za tvoji podporu. Moc si toho vážíme. Kiki také pozdravuje. Přeji ti krásnou a ničím nezkaženou druhou polovinu prázdnin a těšíme se na tebe příští rok :-)

Odpovědět