Mexiko pokec

Včelička

Ahojky,mám malinký dotaz...Už sem se ptala na vícekrát a různě,ale...Nedošel mi žádný e-mail s rozhodnutím o tom zda jednu či nejedu jako praktikant... Moc by mě to zajímalo :D Předem děkuju za odpověď :)

Yarde (hlavárna)

Ahoj Včeličko. Emaily potencionálním praktikantům se odesílali v lednu. Pokud jsi žádný nedostala, tak jsi bohužel zřejmě nebyla hlavárnou vybrána. Většinou jedno z důležitých kriterií je věk praktikanta. Upřednostňujeme praktikanty starší 16 let v době konkrétního běhu. Pokud jsi skutečně nebyla vybrána, tak z toho nebuď smutná. Rozhodně bych to vyzkoušel příští rok znovu. Napiš nám :-)

Odpovědět

denis hrabák

je možné se nějak dostat mezi náhradníky? jakože kdyby se někdo odhlásil dostali by jsme nějaký email nebo zprávu že jsou volná místa?

Yarde (hlavárna)

Ahoj Denisi. Určitě ano. Napiš nám, že máš zájem jet jako náhradník. Do emailu uveď běh o který máš zájem a kontaktní telefon. Jakmile se uvolní místo, tak tě vyrozumíme. Je to, ale běh na delší trať. Místo se může uvolnit za týden a nebo třeba na za měsíc, ale myslím si že by to mohlo vyjít :-)

denis hrabák

no doufám kontroluju to každý den jezdím od roku 2014

Odpovědět

Jan B

Ahoj, chtěl bych se zeptat ohledně přihlášek. Je možné přepsat spolubydlící? Ty které jsem tam napsal, nepojedou. Dohodnul jsem se s někým jiným, předem děkuji za odpověď.

Yarde (hlavárna)

Ahoj Jane B. To není žádný problém. Jen nám to napiš do emailu s kým by jsi chtěl být a my to změníme :-)

Odpovědět

Kamila.F

dobry den jen sem se chtela zeptat myslite ze by fungovalo ze bych mohla prohodit tabor ze misto tretiho jestli bych mohla na ten 4 beh jestli byseto mohlo prohodit

Yarde (hlavárna)

Ahoj Kamilo. Určitě to není problém. Řekni rodičům, aby nám napsali email o změně termínu a my je prohodíme :-)

KamilaF

Dobře děkuju

Odpovědět

Klára

Hei, můžu se prosím zeptat jak je to s praktikanty? V létě na taborové termíny mi bude 15 let, a sháním nějakou brigádu. Bylo by možné se zúčastnit popřípadě za jakých podmínek (cena pobytu/ finanční obnos) děkuju.

Yarde (hlavárna)

Ahoj Kláro. Co se týče praktikantů, tak bereme až od 16 let, takže bohužel nejdříve příští rok.

Odpovědět