Mexiko pokec

Denísek_1

ahoj jak se máte

Odpovědět

Martinka

Dobrý večer jen tak by mně zajímalo kolik je dětí v jednom běhu?

Fidel (hlavárna)

Ahoj Martinko, počty se různí, ale tábor tvoříme pro 14 oddílů, průměrně po cca 12 dětech

Martinka

Ty jó, to je dětí

Odpovědět

Lenka

Dceru jste na praktikant nevybrali ale když pojede tak tam nebude mít žádné vrstevníky (někdo dělá praktikanty a nebo už nejedou) a s mladšími si asi rozumět byla by na táboře z dětí nejstarsi

Fidel (hlavárna)

Dobrý den, výběr probíhá hromadným úsudkem celé hlavárny a ne všichni co se přihlásí jsou samozřejmě vybráni. Každopádně všichni, co nebyli vybráni mají možnost nás o svých kvalitách a vhodnosti do kolektivu přesvědčit ještě jednou a to účastí v letošním roce. Překvapivě dost dětí okolo 15 let se baví s 12 letými (aniž by tušilo, že tomu druhému je "pouze" 12 let - zejména protože na to "nevypadají"), čili si nemyslím, že by si s mladšími nerozuměla Každopádně usuzovat z loňského roku, jak to bude vypadat v roce letošním není úplně správné, jelikož zejména mezi staršími se nám v posledních 3 letech ukázalo průměrně 30% nových dětí, případně se přesunují mezi turnusy, tudíž bych se určitě neobával, že by nebyl žádný vrstevník.

Odpovědět

Srnka

Dobrý den podle jakých podmínek se vybírají praktikanti díky

Fidel (hlavárna)

Ahoj Srnko, podmínka jako taková je více než 15 let (ideálně 16 let). Pak už hrají subjektivní dojmy celé hlavárny, z celého působení na turnusu. V případě nějakých pochybností se ptáme i oddíláků, ale to je spíše výjimečně. Následně si sestavíme procentuální hodnocení a úplně na konci "žebříček", který porovnáme s předpokládaným počtem volných míst pro praktikanty - na běhu jich máme max. 8, čili celkem 24 praktikantů ze všech běhů + těch, co pojedou podruhé. Samozřejmě se ale může stát, že oslovíme i méně praktikantů, než máme volných míst, zejména pokud nás nepřesvědčil o tom, že bude vhodný do našeho kolektivu.

Odpovědět

Jana

Dobrý den, první běh máte napsaný od 28.6., ale prázdniny začínají až 1.7. . Je možné se domluvit na individuálním příjezdu? Díky.

Fidel (hlavárna)

Dobrý den, napište nám prosím ideálně na email a domluvíme to.

Odpovědět