Mexiko pokec

Petr

Můžu jsi vzít s sebou psa prosím ????

Prcek

Ummmm to nebude možné jsi ho vzít, protože by jse nevešel buď do chatky nebo do srubu a navíc každý den venčit dávat jíst a ještě k tomu ho nechává v chtce nebo srubu prostě to není doby napad

Odpovědět

Niky

mužu jsi vzýt sebou sluchatka a notebook

Yarde (hlavárna)

Ahoj Niky. Vzít si s sebou notebook není úplně dobrý nápad. Pokud by se ti rozbil či ztratil, tak za to nezodpovídáme. Chatka není trezor. Za mne na tábor notebook nepatří. A druhá věc je, že ho nemáš ani, kde nabíjet.

Odpovědět

Niky

Zdravím mám otázku když jsi dám kamarádku že s ní chci být v chatce dá se nějak udělat to abych s ní byla i v oddílu??

Yarde (hlavárna)

Ahoj Niky. Stačí, když to budeme vědět, stejně jako s ubytováním. Musíš nám to napsat do přihlášky nebo dodatečně do emailu :-)

Niky

Já jsem si tam napsala Veroniku Zajíčkovou tak doufám že s ní budu i v oddíle a jak je to s barevným oddílem mohla bych tam s ní být taky?

Yarde (hlavárna)

Ahoj Niky. Jasně mohla. Stejná věc. Ale jak jsme již několikrát tady psali, aby jste byly spolu musíte nám to dát vědět obě dvě. Nelze to mít v přihlášce jen od jedné. Musíte se mít v přihlášce navzájem, popřípadě nám obě dvě napsat, kde všude chcete být spolu.

Odpovědět

Niky

Zdravím mám otázku od kolika let bych mohla jít na pokec na praktikantku jelikož vím že vy hlasíte že komu je 15 tak může přijít do hlavarny na pokec ale praktikanti mi říkají že je to lepší až když mi bude 16 let že pak to mám jistější předem děkuji za odpověď

Yarde (hlavárna)

Ahoj Niky. Hlásíme a to máš pravdu, že na praktikanta se mají možnost přihlašovat táborníci ve věku 15 a více. V době tábora věk praktikanta musí být minimálně 16 let.

Odpovědět

Marenka a Jenicek

ahooj, muzem se zeptat jestli jde byt v chatce kluk a holka nebo jenom holka a holka, nebo kluk a kluk

Yarde (hlavárna)

Ahoj. Ubytování na táboře je možné jenom holka, holka nebo kluk, kluk.

Odpovědět